Váš čas si vážime

Náš web je stručný. Radšej píšeme kód a navrhujeme aplikácie pre vás. Aký softvér tvoríme a na čom konkrétne pracujeme nájdete v referenciách.

Referencie

It's About Time. Everytime.
Viditeľne neviditeľný.

Trpezlivosť, skúsenosti a precíznosť sú základné ingrediencie v celom procese vývoja softvéru.

Pridávame ich do našich produktov. Okrem dobre známych neviditeľných núl a jednotiek.

Vždy sa hráme aj so zdanlivo neviditeľnými detailami. Že niektoré veci nevidno? Presne preto sú používatelia spokojní. Bez školení, bez príručiek. Kedy ste naposledy nejakú čítali?

Návrh

Vývoj

Test

Softvér podľa vašich predstáv

Presne taký bude, ak ho vytvoríme na mieru. Premyslíme, poradíme, navrhneme riešenia a spoločne vyladený výsledok bude stáť za to.

Koncepčne. Riadne. Včas.

Softvér

Existujú rôzne teórie o vývoji. Každá má svoje pre a proti. My sa držíme agilných metód. Prečo? Ako zákazník máte možnosť zmeniť časti zadania aj počas vývoja a jeho cyklov.

Ukážeme vám prototyp, prvú funkčnú verziu a až tak danú časť finalizujeme. Stane sa, že pôvodný nápad či dobrá myšlienka musia dozrieť. Uložíme verziu, skúsime inú alternatívu. Chce to len čas a trpezlivosť.

Máte otázku?
Dizajn

Začíname papierom a ceruzkou. Obrazovku, algoritmus či proces nakreslíme, potom ich v prvom prototype rozhýbeme.

Dokumentácia

Aby sme nezabudli. Vzniká na konci, keď je softvér hotový, lebo počas vývoja si predsa môžete čo-to rozmyslieť.

Naše knižnice

Máme naše vlastné knižnice hotových komponentov. V prípade potreby ďalšie doprogramujeme presne pre vás.

Nápady

Všetky zapíšeme. Spolu s vami priorizujeme. Nájdeme podstatu vyriešenia vašej potreby a začneme programovať.

Aplikácia EMA

S aplikáciou EMA - elektronickým manažérom - budete mať vo vašej organizácii pod kontrolou všetky procesy a tok dokumentov. Používajte ju kdekoľvek - na cestách či v kancelárii. Zadávajte pracovné úlohy a sledujte ich plnenie. Vytvárajte ponuky ľahko a jednoducho. Nastavte si pripomienkovanie splatnosti faktúr.

Modul EMA.EVO

Modul EMA.EVO slúži na elektronizáciu procesu podávania žiadostí o zabezpečenie nákupu tovarov, služieb a prác v súlade so zákonom č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní. Zbavte sa papierového spracovávania a komplikovaného posielania dokumentácie mailom. Použite šikovný modul EMA.EVO.

Zisti viac

Aktuálne prebiehajúce

PROJEKTY

Platforma na testovanie a opakovanie učiva

Informačný systém na online aj offline testovanie študentov podľa štruktúrovaného obsahu predmetov a tém s monitoringom cez supervízorské kontá s možnosťou generovania náhodných testov podľa určeného rozsahu predmetov a tém.

Vďaka systému "Platforma na testovanie a opakovanie učiva" naša spoločnosť poskytuje inovatívnu službu v oblasti vzdelávania.

Kúpna zmluva

Víťazný uchádzač: ausum, s.r.o.
Dátum zverejnenia: 17. mája 2021

Academio

Online & Offline Testovanie

Prinášame vám pomôcku pre učiteľov a ich žiakov, ktorá im v dobe online vyučovania pomôže. A nielen v online dobe.

Na kvalite záleží

Ako nás vidíte?

“Software na mieru nám umožňuje naplniť všetky potreby našich klientov. Spoľahlivý servis, vyborná káva a úsmev je na nezaplatenie. Ďakujeme za všetko, čo pre nás robíte.”
“Používaním aplikácie EMA.EVO sme výrazne zrýchlili proces spracovania žiadostí o posúdenie nákupu liekov a zdravotníckeho materiálu. Zároveň sme sa zbavili zdĺhavej papierovej agendy. Ďakujeme spoločnosti IXSOL za proaktívny prístup v tomto projekte.”
“Sme nadmieru spokojní so systémom EMA.SHOWROOM a EMA.WHITEBOARD. Výrobný proces a systém objednávok sa nám výrazne sprehľadnil a zefektívnil. Ďakujeme.”

Zjednodušte si prácu

Máte na stole príliš veľa papierov a občas zabudnete uhradiť faktúru? Pomocou aplikácie EMA.NAMIERU budete mať všetko pod kontrolou.

#mysme #ixsol

Sídlo

#napiste #nam

Radi odpíšeme